Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Optymistyczne walentynki

Dzień 12 lutego był dla przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego Nr 15 prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Wszystkie dzieci  tego dnia ubrały się na czerwono        i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie papierowymi serduszkami i balonami. Każda grupa  przygotowała niespodziankę walentynkę- plakat dla całego personelu przedszkola, która umieszczona jest na tablicy w holu przedszkola. Przedszkolaki nie zapomniały o swoich rodzicach. Dzieci wykonały ozdobne czerwone serduszka, które zabrały do domu aby obdarować nimi rodziców jako osoby które najbardziej kochają. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę i w kształcie serduszka. Na zakończenie serduszkowych zabaw odbyła się walentynkowa dyskoteka. Walentynki w przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych.  Dzień upłynął w miłej, radosnej atmosferze.