Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Bal karnawałowy w przedszkolu

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabaw.  Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. 28 stycznia w naszym przedszkolu odbył się "Bajkowy bal karnawałowy”.  Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek.  Otwarcia balu dokonała dyrektor przedszkola  pani Renata Tymczak przecinając wstęgę. Dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Dzieci świetnie  bawiły się  uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz odpoczywały przy słodkim poczęstunku. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym maluszkom, a to było głównym celem tego balu. Do domu dzieci wracały z  otrzymaną  paczką we wspaniałych humorach,  dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.