Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Babci i Dziadka

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21,22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Aby uhonorować to święto dzieci  przygotowały upominki, które zabrały do swoich domów, aby móc wręczyć je swoim kochanym babciom i dziadkom. Dzieci także z wielkim zaangażowaniem, pod czujnym okiem swoich Pań uczyły się recytować wiersze i śpiewać piosenki, by później móc jak najlepiej zaprezentować swój występ artystyczny, który wyjątkowo w tym roku został nagrany ze względu na obecną sytuację w kraju i na świecie.